Başarılı tekvandocular ödüllendirildi

Ekleyen admin on Eki 10th, 2017 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

MEHTAP DOĞAN – 7-11 eylül tarihleri arasında Samsun’da yapılan Gençler Türkiye Tekvando Şampiyonası’nda dereceye giren tekvandocular, Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek tarafından altınla ödüllendirildi.

Sorgun Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ödül törenine meclis üyeleri de katıldı.

Törende konuşan Başkan Ahmet Şimşek, Sorgun Belediyesporlu tekvandocuların her katıldıkları şampiyonada, dereceye girdiklerini ve birçok kez de şampiyon olduklarını dile getirdi.

Samsun’da son yapılan Gençler Türkiye Tekvando Şampiyonası’nda 78 kiloda Samed Ahmet Duygulu ve +78 kiloda yarışan Recep Tayyip Kılıç’ın gümüş ve bronz madalya kazandığına dikkat çeken Şimşek “Samed oynadığı final karşılaşmasını kazanmış olsaydı, ilimize bir birincilik daha getirecekti. Kısmet değilmiş, kendisinden bundan sonraki yarışmalarda mutlaka şampiyonluk bekliyoruz. Yine Recep de oldukça başarılı maçlar çıkarmış bir sporcumuz. Ama bu başarıları artık bizi kesmiyor. Biz şampiyonluk istiyor, şampiyon olacaklarına da inanıyoruz” dedi.

Tekvando Takımı Antrenörü Ahmet Turan Dinçer de, şampiyonaya 13 sporcu ile katıldıklarını, turnuvanın ilk gününden son gününe kadar sporcuların Yozgat’ı ve Sorgun’u en iyi şekilde temsil ettiklerini, elde ettikleri bu başarılarda Sorgun Belediyesi’nin çok önemli katkıları olduğunu belirtti.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu