DSP YOZGAT’TA YENİDEN ÖRGÜTLENİYOR

Ekleyen admin on May 16th, 2017 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Kısa bir süre önce Demokratik Sol Parti (DSP) Yozgat İl Başkanlığı görevine atanan Nevzat Uçar, partisinin yurt genelinde yeni bir yapılandırmaya gittiğini ve bu kapsamda Yozgat’ta da teşkilatlanma çalışmalarını tamamlama noktasına geldiklerini ifade etti.

Aralık ayında gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul ile genel başkanlarının değiştiğini ifade eden Uçar, yaptığı açıklamada; “Genel Başkanımız Sayın Önder Aksakal başkanlığında gerçekleştirilen ilk parti meclisi toplantısında, bütün il ve ilçelerde bir revizyon olması gerektiği kararı alındı. Bu karar doğrultusunda da parti meclisi üyelerimiz ve sayın genel başkanımızın teveccühü ile DSP Yozgat İl Başkanlığı görevine atandım. Kısa sürede il yönetimimizi oluşturduk, önümüzdeki günlerde de görev dağılımını gerçekleştireceğiz. Yapılanma çalışmalarımız ilçelerimizde de büyük bir hızla devam ediyor. Kısa sürede bu yapılanmayı tamamlayacak ve önümüzdeki günlerde parti binamızı açarak çalışmalarımıza aktif bir şekilde devam edeceğiz” dedi.

DSP Yozgat İl Başkanı Uçar, “Geçmişte iktidara gelmiş, Türkiye’nin en eski partilerinden biriyiz. Bu anlamda diğer illerimizdeki revizyon hızla devam ediyor, büyük çoğunlukla il yönetimleri oluşturuldu. Genel başkanımız bu konuda çok çalışıyor. Sadece örgütlenme konusunda değil, aynı zamanda yurt genelinde saha çalışmalarımız da kısa süre içerisinde başlayacak” ifadelerini kullandı.

Nevzat Uçar başkanlığında oluşturulan DSP Yozgat İl Teşkilatı’nda yer alan diğer isimler şu şekilde; Sevinç Koçak, Ergin Yılmazer, Kahya Çelik, Ehrail Aydına, Yeliz Eroğlu, Kemal Çelik ve Ali Osman Bayır.

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu