Sorgun TSO yönetiminden, Ankara TSO yönetimine hayırlı olsun ziyareti

Ekleyen admin on Şub 14th, 2017 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

MEHTAP DOĞAN – Sorgun TSO Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri, yeni seçilen Ankara TSO yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ziyarette, Yozgat ve Sorgun’un tanıtımını içeren kısa bir sunum gerçekleştiren Sorgun TSO Başkanı Üzeyir Arslan, özellikle Sorgun’un jeotermal kaynaklar açısından son derece güçlü olduğunu ve bu alanda ilçede yapılacak her türlü yatırıma destek olacaklarını söyledi.

Sorgun’a yatırım yapılması konusunda Ankara Ticaret Odası’ndan yatırımcıların ilçemize yönlendirilmesi konusunda destek beklediğini ifade eden Arslan “Tarımsal alt yapıdaki güçlü yönümüz ve sahip olduğumuz sanayi tesislerimiz, ilçemiz adına yatırımların yapılabilirliği hususunda önemli fırsatlar sağlamaktadır. Özellikle jeotermal kaynaklar ve jeotermal suların sahip olduğu özellikler, çevre il ve ilçelerden birçok ziyaretçinin ilçemize ziyaretine vesile olmaktadır. Ancak, termal tesislerin artmasıyla ilçemiz Türkiye’nin sayılı termal turizm bölgelerinden biri olmaya adaydır. Bunun için Ankara TSO Başkanımız Sayın Gürsel Baran’ın yatırımcıları ilçemize yönlendirmeleri konusunda yardımlarını bekliyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Baran, konuyla ilgili elinden gelen yardımı yapacağını belirtti.

Sorgun TSO Başkanı Arslan, ziyaret sonrasında Baran’a, üretimi Sorgun’da yapılan bakır tepsi hediye etti.

Ziyarete, Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Dıvrak, yönetim kurulu üyeleri Kadir Kılıç, Süleyman Şener, Oda Genel Sekreteri Sami Erdoğan ve akademik danışman Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kara katıldı.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu