En pis kokan ağız kul hakkı yiyen ağızlardır

Ekleyen admin on Ara 14th, 2012 kategori : ihsan Özkes. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

1. “One minute” diye şow yaptığı Şimon Peres’i davet edip TBMM’de konuşturan (13 Kasım 2007) ve ayakta alkışlayan ilk Müslüman ülke lideri kim?

2. Mayınlı araziyi 49 yıllığına İsrail’e vermek isteyen lider kim?

3. “Yahudi Üstün Cesaret Ödülü”nü alan ilk Müslüman lider kim?

4. Ocak 2004’de Amerikan Yahudi Komitesi tarafından verilen “Yahudi Üstün Cesaret Ödülü”nü alırken “Musevi düşmanlığı utanç verici bir akıl hastalığının tezahürüdür. Musevi düşmanlığının Türkiye’de yeri yok” diyen kim?

5. Irak’ta Müslümanların camilerini yıkan, Müslümanların canına kıyan, kanını akıtan, kadınlarının ırzına geçen Amerikan askerlerinin sağ salim ülkelerine dönmesi için dua eden kim?

6. Büyük Ortadoğu Projesinin Eş Başkanı kim?

7. İsrail’i vuracak füzeler için “Füze Kalkanı” kurduran kim?

8. “Bu mücadeleyi iktidara getirme noktasında gerekiyorsa ne yaparım dedim. Papaz elbisesi dahi giyerim. Bu var mı usulün içinde? Var tabii ki” diyen kim?

Bunları yapana söylenecek söz: “Dinime küfredenin bari imanı olsa.”

Bunları yapanın mı alnı tertemizmiş?

Sayın Kılıçdaroğlu’nun kullandığı “alnından öpme” şartlı ve mecazidir. O şartı yerine getirecek yüreği taşımayan kimse kendisine bir pay çıkarmasın.

Kaddafi’nin, Beşar Esed’in ve benzerlerinin öptüğü alnı Sayın Kılıçdaroğlu’nun öpmesi zaten düşünülemez.

***

“Yahudi Üstün Cesaret Ödülü”nü alırken “Musevi düşmanlığı utanç verici bir akıl hastalığının tezahürüdür. Musevi düşmanlığının Türkiye’de yeri yok” diyen Sayın Başbakan şimdi hangi oyunlar içindedir?

İsrail’i vuracak füzeler için “Füze Kalkanı” kurduran Büyük Ortadoğu Projesi Eş Başkanı’ın bu oyununu örtbas etmek için hedef şaşırtılıyor. Kamuoyunun dikkati başka yönlere çekiliyor.

Saddam Hüseyin Irak Baas Yöneticisiydi. Sünni azınlık üzerinden iktidar oldu. Kürt ve Alevi düşmanıydı. Şii Kasabası Düceyil’de 148 kişinin öldürülmesinden yargılanarak suçlu bulundu ve idam edildi. Baascı Saddam Hüseyin’e kim benziyor? Sayın Kılıçdaroğlu mu, Sayın Erdoğan mı?

Saddam Hüseyin’in yaptıkları nasıl Sünnilere mal edilemezse, aynı şekilde Hafız Esed ve oğlunun yaptıkları da Alevilere yüklenemez.

Hafız Esed’in en büyük rakibi Salah Cedid alevi idi. 26 yıl hapiste tutuldu ve orada öldü. Yine alevi General Muhammed Ümran önce sürgüne gönderildi sonra öldürüldü. Hafız Esed Baas’ı tasfiye etmiş, partiyi hanedana, tek adam yönetimine çevirmişti. Diktatör Esed yönetimiyle baskıcı tek adam Erdoğan yönetimi arasında hiçbir benzerlik yok mu?

Hafız Esed’in alevi rakiplerini bir bir yok ederek, en güçlü alevi aileleri ortadan kaldırarak totaliter bir rejim kurduğunu bilmemek cehalettir. Sayın Çelik ya bu cehalettedir ya da tecahülü ariftir.

Suriye’deki hanedan yönetimini Suriyeli Alevilere hamletmek öncelikle Suriyeli Alevilere haksızlık olur.

Sayın Çelik haksız ve batıl bir kıyaslama yaparak Alevilere karşı bir insanlık suçu işlemiştir. Koca Ragıp Paşa’nın deyimi ile “Merdi Kıpti şecaat arz ederken sirkatin söyler.” Sayın Çelik’te zerre kadar siyasi ve insani ahlak varsa derhal özür dilemelidir.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu